Spolupracujeme

Pro co nejlepší komfort pro naše klienty je naší povinností spoluprovat s řadou odborníků:

Investoři

Firmy nebo soukromé osoby s připravenou finanční hotovostí, jsou připraveni jednat o prodeji Vašeho lesa. Ve většině případů je prodej ukončen do 14 dní od prohlídky lesa.  U našich investorů máme ověřenou jak finanční stránku, tak serióznost a následné chování k zakoupenému lesu.

Odhadci a znalci

Po našem kontaktování přijede na místo znalec, oceňuje na pozemku jak porosty, tak samotný pozemek. Sleduje škody či omezení na porostech, přístup, předčasné smýcení lesních porostů a jiné druhy škod, škody způsobené zvěří na lesních a zemědělských porostech a pozemcích, atd….

Finanční společnosti

Jelikož ne všichni kupující přichází s hotovostí, poskytujeme jim kompletní finanční servis. Vyřídíme úvěr či hypotéku, pojištění, atd….Dokonce nabízíme jedny z nejlepších podmínek na trhu! Spolupracujeme s velkou finanční společností OVB.

, .

 

Média

 

300x300_HR_300dpiannalogo annonce avzo bazosDIASTYLE_-_logo_modre(1) denik dfe export-black_reality_cz export-expertreality_cz export-inzercerealit_com export-realitnieso_cz export-realitypro_eu logo_jalovec logo-profit-inzerce.cz netrealit port seznam sreality